مدرسه ملی سینمای ایران

ما برای مدرسه ملی سینمای ایران ۱۸ عدد دوربین تحت شبکه فوسکم خریداری کردیم. از انتخاب و تصمیم خود کاملا راضی هستیم. بر اساس تجربه ما نقاط اصلی قوت دوربین های فوسکم این موارد است:

  • کیفیت بالای ساخت: بر خلاف اغلب دوربین های موجود در بازار ایران که یا No name هستند یا برندهای متفرقه ای هستند که هیچ تاریخچه ای از آن ها در اینترنت پیدا نمی شود که اغلب نیز در مدت کوتاهی دچار خرابی یا افت کیفیت می شوند، فوسکم یک برند شناخته شده جهانی است که این موضوع کاملا از بسته بندی محصول و کیفیت ساخت دوربین ها مشخص است.
  • نصب و راه اندازی آسان: تنظیمات و راه اندازی دوربین های فوسکم بسیار آسان است. در ضمن تحت شبکه بودن دوربین ها به ما کمک کرد که با گذاشتن یک سویچ در هر طبقه، کابل کشی ها (و متقابلا هزینه های اجرا) به میزان قابل توجهی کاهش یابد.
  • اتصال بی سیم مطمئن: ما تعدادی از دوربین ها را که به لحاظ موقعیت مکانی کابل کشی شبکه برای آن ها دشوار بود را به صورت بی سیم متصل کردیم با آنکه انتظار داشتیم در این شرایط با برخی قطعی ها مواجه شویم اما ارتباط بی سیم دوربین ها بسیار مطمئن و بدون قطعی است.
  • انتقال تصویر بی دردسر: از طریق نرم افزار موبایل و نرم افزار تحت وب به راحتی امکان مشاهده و مدیریت دوربین ها را از راه دور بدون نیاز به داشتن IP Valid وجود دارد.
  • خدمات پشتیبانی: در اینجا لازم میدونم از زحمات کارشناسان پشتیبانی تشکر کنم. کارشناسان این شرکت چه در ساعات و روزهای اداری و چه در ساعات و روزهای غیر اداری همیشه پاسخگوی ما به بهترین نحو بودند.