تعمیرگاه پارسا

سال گذشته ما یک سیستم آنالوگ برای تعمیرگاه خریدیم که متاسفانه بعد از دو ماه یکی از دوربین ها تصویرش سیاه شد که به شرکتش هم که زنگ زدیم به بهانه های مختلف زیر بار تعویض گارانتی و تعویض دوربین نرفت. مدتی با سه دوربین کار می کردیم که چند وقت پیش دوربین دیگر هم به صورت سیاه سفید شد. به علاوه انتقال تصویر دوربین ها هم خیلی به ندرت کار می کرد و اغلب اوقات قطع بود. آخر تصمیم گرفتیم کمی بیشتر هزینه کنیم و این بار دوربین های تحت شبکه از یک برند معتبر خریداری کنیم. ما برای تعمیرگاه ۴ عدد دوربین مداربسته فوسکم تهیه کردیم شامل دو عدد دوربین FI9853EP برای فضای بیرون، دوعدد دوربین C1 برای فضای داخل و یک عدد دستگاه ضبط ۴ کانال.
از مزایا و قابلیت های این محصول میتونم به موارد زیر اشاره کنم:

  1. بی سیم بودن دوربین ها: ما دوربین های داخلی رو به صورت وایرلس وصل کردیم که هم کار رو خیلی راحت تر کرد و هم هزینه های نصبمون رو کاهش داد. خداروشکر تا کنون با قطعی ارتباطی هم مواجه نشدیم.
  2. امکانات دوربین C1 با توجه به اندازه و قیمتش خیلی مناسب هست. داشتن امکان صدای دو طرفه برای نظارت بر محیط برای ما خیلی کار راه انداز و کاربردی است. به علاوه چون لنز دوربین واید هست می شه در محیط های بزرگ که نیاز به دو دوربین معمولی هست، فقط با یک دوربین C1 بر کل محیط نظارت داشت.
  3. انتقال تصاویر دوربین ها بر روی گوشی از طریق اینترنت گوشی یا اینترنت منزل به راحتی انجام میشه.
  4. از دوستان شرکت ایران فوسکم هم برای پشتیبانی و همکاری خوبشون تشکر می کنم و براشون آرز

    وی موفقیت دارم.